Новини

Військторг “Iron Island” підтримує 93 ОМБр “Холодний Яр”

Військторг “Iron Island” разом із групою активістів із радістю повідомляє, що ми продовжуємо надавати підтримку 93 окремій механізованій бригаді “Холодний Яр”. Ми розуміємо важливість їхньої роботи на передовій і намагаємося не припиняти наші зусилля у забезпеченні їх необхідною допомогою та підтримкою.

Наші дії охоплюють різноманітні напрями. По-перше, ми активно залучаємо громадськість до нашої ініціативи. Ми розповідаємо про бригаду “Холодний Яр” і їх потреби, надаючи людям можливість приєднатися до нашої місії підтримки. Велика кількість небайдужих людей відгукнулася і надала фінансову або матеріальну допомогу.

Нехай наша спільна допомога послужить яскравим прикладом солідарності та відданості. Разом ми зможемо забезпечити наших героїв на передовій всім необхідним, підтримати їх у важкі моменти і показати, що ми щиро вдячні за їхню службу.

Приєднуйтеся до нас у цій благородній справі та робіть різницю в житті наших військових. Давайте разом підтримаємо 93 ОМБр “Холодний Яр” і допоможемо їм відчути нашу велику підтримку та повагу. Разом ми можемо зробити більше і змінити світ навколо нас.